Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Koncert Noworoczny

Utworzono dnia 08.01.2018

W sali widowiskowej GOK Przytoczna odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu muzyków Filharmonii Gorzowskiej. Wystąpili Beata Gramza - sopran oraz Kwartet Smyczkowy im. Henryka Mikołaja Góreckiego w składzie: Maciej Grygiel - I skrzypce, Łukasz Jaros - II skrzypce, Wiktor Rudzik - altówka oraz Anna Szczygieł - wiolonczela.

czytaj dalej na temat: Koncert Noworoczny

Koncert Kolęd i Pastorałek

Utworzono dnia 07.01.2018

W dzisiejszym koncercie kolęd i pastorałek, który odbył się w sali widowiskowej GOK Przytoczna wystąpiły zespoły wokalne: ANIMO SEMPER z Przytocznej, WIATRACZANKA z Nowej Niedrzwicy oraz FLOWERS z Chełmska kierowane przez Sławomira Filusa, Studio Piosenki GOK, a także Joanna Kwapisz-Barska, Ewelina Surma, Bartłomiej Kucharyk oraz Jerzy Garniewicz.

czytaj dalej na temat: Koncert Kolęd i Pastorałek

Jasełka 2017 w wykonaniu uczniów SP Przytoczna

Utworzono dnia 22.12.2017

W dniu 22 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury gościliśmy uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego, którzy wystąpili w przedstawieniu jasełkowym dla swoich kolegów i koleżanek, ale także dla nauczycieli i rodziców.

czytaj dalej na temat: Jasełka 2017 w wykonaniu uczniów SP Przytoczna

Zapraszamy

Utworzono dnia 18.12.2017

Spotkanie ze świetym Mikołajem

Utworzono dnia 08.12.2017

Już od samego rana dzień ten zapowiadał się niezwykle – wszystkie dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonków Św. Mikołaja.

Pomimo brzydkiej pogody Mikołaj nie zawiódł i kolejny raz bez spóźnienia dotarł do Przytocznej. Musiał być bardzo zmęczony bo zasnął ale dzieci z Gminy Przytoczna wspólnie z Zespołem Nowinka , studiem piosenki oraz wójtem Bartłomiejem Kucharykiem obudziły Mikołaja tańcem i piosenką.

Wszystkie dzieci w Gminie Przytocza były bardzo grzeczne. Św. Mikołaj dla każdego dziecka przygotował paczkę ze smakołykami. Radości było, co niemiara, prócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo pozytywnej energii i uśmiechu.

czytaj dalej na temat: Spotkanie ze świetym Mikołajem

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 56

W poprzednim tygodniu: 82

W tym miesiącu: 247

W poprzednim miesiącu: 329

Wszystkich: 20011

Partnerzy: