Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Zapraszamy!

Utworzono dnia 17.03.2022

Gotowi na Kabaret i Śląskie Szlagiery w wykonaniu grupy FEST?
Wiemy, że w gminie Przytoczna oraz okolicznych gminach jest wielu fanów Śląskich Szlagierów.

Z tej okazji zapraszamy Was na Śląskie Szlagiery i Kabaret z okazji Dnia Matki, które odbędą się w sali widowiskowej GOK Przytoczna 29 maja br. (niedziela) o godz. 18:00

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Przytocznej lub internetowo:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/71868/Przytoczna/Śląskie+Szlagiery+i+Kabaret/

Grzegorz Stasiak - aktor, kabareciarz jest laureatem konkursu Po naszymu, czyli po śląsku i zwycięzcą Maratonu uśmiechu. Dużą popularność przyniósł mu serial Święta wojna, w którym zagrał Alojza oraz program Nauka jazdy emitowany na antenie telewizji TVN, który prowadził wraz z Małgorzatą Mandryk. Od 2008 związany był z Telewizją TVS, gdzie wraz z Niną Nocoń, Adamem Gizą, Aleksandrem Gortatem i Pawłem Ziębą prowadził program Radio na Wizji. W 2009 na antenie TVS emitowane były odcinki programu Nauka jazdy (produkcja TVN na antenie TVS) z udziałem Grzegorza Stasiaka. Od czerwca 2010 do stycznia 2011 prowadził tam także Listę Śląskich Szlagierów.

Grupa Fest - Gwiazdy Śląskiej Telewizji powstała w 2008r a założycielem jest Jakub Tomaszewski. W swoim dorobku muzycznym zespół może się pochwalić pięcioma wydanymi płytami. Sukces przyszedł już wraz z pierwszą płytą "Przed Siebie" wydaną w 2010r. Utwory z płyty zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierowych a piosenka tytułowa "Przed Siebie" oraz "Nima jak u teścia" zostały wyjątkowo docenione i na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS i przez wiele tygodni zajmowały czołowe miejsca w tym również najwyższe na podium. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa. Teledyski Grupy Fest można oglądać w telewizji TVS i TVT oraz w wielu telewizjach kablowych na terenie całego kraju. Utworów z płyt posłuchać można w rozgłośniach radiowych oraz internetowych w programach szlagierowych. Koncerty z udziałem Grupy Fest były emitowane w TVP, TVS, TVP ROZRYWKA, TVP POLONIA.

czytaj dalej na temat: Zapraszamy!

"Mała książka - wielki człowiek"

Utworzono dnia 10.02.2022

Przypominamy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Przytocznej wraz z filiami w Chełmsku, Rokitnie oraz Goraju, bierze udział w projekcie „Mała Książka- wielki człowiek”. Zapraszamy po odbiór wyprawek czytelniczych dzieci w wieku przedszkolnym.

czytaj dalej na temat: "Mała książka - wielki człowiek"

LICYTACJE!!!

Utworzono dnia 30.01.2022

Prezentujemy listę gadżetów, które zostaną zlicytowane na live od godz. 16:00 - https://www.youtube.com/watch?v=aB0y7jacggA

 -----> kliknij <---

czytaj dalej na temat: LICYTACJE!!!

Zapraszamy!

Utworzono dnia 29.01.2022

♥️♥️♥️ 30. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę ♥️♥️♥️

Tegoroczny Finał będzie inny niż zwykle, ale nie oznacza to, że będzie on gorszy niż w latach ubiegłych. W specjalnym koncercie ONLINE połączonym z wejściami do Studia WOŚP Przytoczna czekać będzie na Was super zabawa i dużo muzyki!!!

W tym niezwykłym dniu nie może Was zabraknąć, ruszamy o godz. 16:00. Link do transmisji zostanie podany w dniu jutrzejszym, 29 stycznia 2022 r.

https://www.youtube.com/watch?v=aB0y7jacggA

Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych do wspólnego oglądania oraz rewelacyjnej zabawy przed ekranami komputerów, telewizorów i telefonów komórkowych!!!
Sie Ma!!!

czytaj dalej na temat: Zapraszamy!

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 55

W poprzednim tygodniu: 83

W tym miesiącu: 30

W poprzednim miesiącu: 292

Wszystkich: 44697

Partnerzy: