Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Zapraszamy

Utworzono dnia 18.12.2017

Spotkanie ze świetym Mikołajem

Utworzono dnia 08.12.2017

Już od samego rana dzień ten zapowiadał się niezwykle – wszystkie dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonków Św. Mikołaja.

Pomimo brzydkiej pogody Mikołaj nie zawiódł i kolejny raz bez spóźnienia dotarł do Przytocznej. Musiał być bardzo zmęczony bo zasnął ale dzieci z Gminy Przytoczna wspólnie z Zespołem Nowinka , studiem piosenki oraz wójtem Bartłomiejem Kucharykiem obudziły Mikołaja tańcem i piosenką.

Wszystkie dzieci w Gminie Przytocza były bardzo grzeczne. Św. Mikołaj dla każdego dziecka przygotował paczkę ze smakołykami. Radości było, co niemiara, prócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo pozytywnej energii i uśmiechu.

czytaj dalej na temat: Spotkanie ze świetym Mikołajem

TAKIEGO KONCERTU URODZINOWEGO JESZCZE NIE BYŁO! GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY – 5 URODZINY NOWINKA PRZYTOCZNA

Utworzono dnia 12.12.2017

TAKIEGO KONCERTU URODZINOWEGO JESZCZE NIE BYŁO!

GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY – 5 URODZINY NOWINKA PRZYTOCZNA

Nie milkną echa po wspaniałym koncercie urodzinowym Zespołu Tanecznego „NOWINKA”, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przytocznej.

Sala Gminnego Ośrodka Kultury wypełniona po brzegi, ogromny tort, ponad 150 artystów na scenie, prawdziwe gwiazdy i wspaniałe występy artystyczne. Tak Zespół Taneczny „NOWINKA” działający w Przytocznej świętował swoje 5. Urodziny.

W urodzinowym i dyskotekowym nastroju  Zespół  „NOWINKA” powitały zebranych  układem choreograficznym „D.I.S.C.O”. Podczas koncertu można było podziwiać żywiołowe inscenizacje, różnorodność tematyki tańca, wielką precyzję ruchów oraz popisy akrobatyczne w wykonaniu tych najstarszych jak i najmłodszych tancerzy Zespołu „NOWINKA”, którzy bardzo ciężko pracowali by przygotować taneczne show. Wspólnie z jubilatami wystąpili przyjaciele Nowinka ze Skwierzyny, Zespół Antrakt oraz gwiazdy wieczoru znani z programów telewizyjnych Taniec z Gwiazdami , You Can Dance czy Jak to melodia Nina Tyrka i Tomasz Barański. Koncert przeniósł nas w lata 70 i 80, niezawodny DJ Orzeł rozbawiał nas przez dwie godziny - bawiliśmy się w rytmach disco ale również nie zabrakło  wspomnień… wzruszeń i podziękowań.

czytaj dalej na temat: TAKIEGO KONCERTU URODZINOWEGO JESZCZE NIE BYŁO! GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY – 5 URODZINY NOWINKA PRZYTOCZNA

DNI PRZYTOCZNEJ - ŚWIĘTO POMIDORA – DOŻYNKI GMINNE 2017 ZA NAMI !

Utworzono dnia 28.08.2017

Gmina Przytoczna już od 2007 roku organizuje Dni Przytocznej - Święto Pomidora połączone z Dożynkami Gminnymi. Idea stworzenia lokalnej imprezy pod tym hasłem wypłynęła z dominacji produktu uprawianego w gminie, którym okazał się właśnie pomidor. Nasze pomidory znane są w całym regionie. Początkowo świętowali głównie mieszkańcy gminy, jednak impreza z roku na rok przyciągała licznie mieszkańców gmin ościennych i dalszych. Od drobnych stoisk handlowych, w otoczce kilku atrakcji dla dzieci, impreza przez okres 11 lat rozrosła się do sporego zaplecza gastronomicznego i handlowego z największym przewoźnym lunaparkiem „Europark Krasnal”. 

czytaj dalej na temat: DNI PRZYTOCZNEJ - ŚWIĘTO POMIDORA – DOŻYNKI GMINNE 2017 ZA NAMI !

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 71

W poprzednim tygodniu: 72

W tym miesiącu: 172

W poprzednim miesiącu: 297

Wszystkich: 26352

Partnerzy: