Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

FESTIWAL TAŃCA 2017

Utworzono dnia 13.02.2017

Dnia 11.02.2017r. Listy startowe na   IV Ogólnopolski Festiwali Tańca Przytoczna 2017 ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE.

Przyjęte zostało 120 prezentacji tanecznych. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszym Festiwalem!

Serdecznie pozdrawiamy ORGANIZATORZY.

 

Szczegółowy program umieszczony zostanie na stronach www.nowinka.eu , www.przytoczna.naszgok.pl

w zakładkach IV Ogólnopolski Festiwal Tańca oraz na portalu społecznościowym Facebook:

https://www.facebook.com/dancepassionandlife/?ref=ts&fref=ts

czytaj dalej na temat: FESTIWAL TAŃCA 2017

Ferie

Utworzono dnia 27.01.2017

NOWINKA PODSUMOWAŁA ROK

Utworzono dnia 03.01.2017

Mija kolejny rok naszej tanecznej przygody. Godziny spędzone na sali, ciężka praca , pot a czasem nawet łzy zaowocowały na Festiwalach i Mistrzostwach w jakich braliśmy udział. Wytańczyliśmy 38 pucharów: 23 x I miejsce, 12 x II miejsce, 2 x III miejsce, Tytuł Mistrza Polski Strefy Zachodniej w kategorii 12-15 lat za choreografie „Tajemnice Egiptu, Tytuł Mistrza Polski Strefy Zachodniej w kategorii 16+ za choreografie „ We Dance On”, Nagroda Specjalna – Grand Prix - Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej.  Organizowaliśmy oraz braliśmy udział w dwóch projektach Unijnych Erasmus +  AIM Słowacja , ,,W zdrowym ciele zdrowy duch''- Polska .Po raz trzeci wspólnie z Gmina Przytoczna oraz GOK Przytoczna zorganizowaliśmy Ogólnopolski Festiwali Tańca „Dance Passion and Life”. Ponadto przygotowaliśmy nowe kostiumy taneczne oraz opracowaliśmy wiele nowych choreografii. Nasi tancerze rozwinęli swoje pasje i zainteresowania, nawiązaliśmy wiele kontaktów, również o zasięgu międzynarodowym.

 

czytaj dalej na temat: NOWINKA PODSUMOWAŁA ROK

Koncert Mikołajkowy 2016

Utworzono dnia 16.12.2016

W sobotę 10 grudnia 2016 roku  w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Przytocznej zrobiło się gwarno i kolorowo,  a to wszystko za  sprawą  koncertu  Mikołajkowego. Ponad godzinę wspólnie z Mikołajem bawiliśmy się tańcem, piosenką i magią. Młodzi artyści z zespołu tanecznego „Nowinka” , „T-teens”  oraz  ze Studia Piosenki GOK wyruszyli w artystyczną podróż z Mikołajem. W świątecznej scenografii kolorowe kostiumy mieniły się jeszcze mocniej, dając dowód na to, że zima wcale nie musi być ponura.  W świat iluzji przeniósł nas Robert Szablewski, który prezentował swoje magiczne sztuczki.   Święty Mikołaj kolejny raz doskonale bawił się w Przytocznej towarzysząc nam do samego końca  pojawiał się  raz na scenie raz na widowni.

Mikołajki 2016 - Ale mieliśmy Gościa!

Utworzono dnia 07.12.2016

Widać, że dzieci w Przytocznej były bardzo grzeczne.  Mikołaj  jak zwykle nie zawiódł już tradycyjnie    6 grudnia zawitał do Gminy Przytoczna z wielką ilością prezentów. Za oknem śniegu nie widać, więc św. Mikołaj radzi sobie jak może i do dzieci na całym świecie dociera różnymi środkami lokomocji do nas dotarł wozem strażackim a jego przybycie oznajmił dźwięk syren.  Św. Mikołaj dla każdego dziecka przygotował paczkę ze smakołykami. Radości było, co niemiara, prócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Dzieci w oczekiwaniu na przybycie Mikołaja, bawiły się z Pomidorkiem  Jacusiem ale również rozgrzewały się tańcem i piosenką. Było głośno i wesoło. W końcu nadeszła długo wyczekiwana chwila Św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami zapraszał do siebie dzieci, i każdemu z osobna wręczał upominek.

Prezentujemy listę laureatów na najpiękniejszą kartkę, list do świętego Mikołaja oraz ozdobę świąteczną.

czytaj dalej na temat: Mikołajki 2016 - Ale mieliśmy Gościa!

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 110

W poprzednim tygodniu: 320

W tym miesiącu: 699

W poprzednim miesiącu: 472

Wszystkich: 21631

Partnerzy: